درباره پرشین پیچ
پیشنهاد های ما به شما

پرشین پیچ بهترین گرید اتصالات پبچ و مهره و محصولی را با متریال مناسب ارائه میدهد.

طرح های زیبا

محصولات و طرح های حاضر تولید و فروش پیچ های فولادی و اهنی میباشد.

پیچ

پیچ های صنعتی عمومی ,پیچ های صنعتی تخصصی، پیچ های مورد استفاده در صنایع خودرو، پیچ های خودرو (پیچ بدون مهره)، پیچ های خاص

مهره

مهره نوعی از بست است که ظاهری شش ضلعی یا حلقوی دارد و عموما از جنس فلزاتی نظیر اهن با فولاد یا استیل است مهره نیز مانند پیچ ها انواع متفاوتی دارد.

رضایت مشتریان

ضمن تشکر از حسن انتخاب و خرید محصولات این شرکت که برای جلب مشتریان همواره در صدد بوده است تابا ارائه محصولات با کیفیت بالا و ارائه خدمات مناسب و رضایت مندی مشتریان خودرا به بهترین نحو ممکن جلب نماید علاوه بر این در خصوص رضایت مشتریان در بالاترین سطح ممکن همیشه در تلاش است که با دریافت نظرات مشتریان و همچنین پایش عملکردخود رضایت مشتریان را جلب کرده و در راه بهبود این شرکت سعی نماید.

کیفیت محصولات

پرشین پیچ بهترین کیفیت محصولات را با آبکاری گالوانیره گرم و آبکاری گالوانیزه سرد و پیچ و مهره های داکرومات برروی پیچ خشکه و اهنی انجام میشه برای جلوگیری از خوردگی و زنگ خوردگی و اکسید شدن آن جلوگیری میکند.

با ما تماس بگیرید

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
طراحی شده توسط تیم ردینا